AnimeKeyfi - Türkçe Anime & Manga

Orjinalini görmek için tıklayınız: Anime ismi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Öncelikle Selamun aleyküm. İzlemek istediğim bir anime var ama ismini bilmiyorum sadece konusunu okumuştum ilgimi çekti ama bir türlü animeyi bulamıyorum. Animenin konusu bir adam var ve oynadığı oyunu çok seviyo sonra birgün oyunun içine girmenin bi yolunu buluyo ve özgürce takılırken oyunun algoritması bu adama sataşmaya başlıyo. Kendisine bi ekip kuruyor var oyunla savaşmaya başlıyor. Konusu böyleydi aramızda izlemiş olan yada bilen bir kişi varsa bana yardımcı olabilir mi ? Şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar.
no game no life mı sword art online dicem ama
Yok ustam onlar değil. Onları izlemiştim. Bir sitede okumuştum bu animeyi ismide yazıyordu orda ama şimdi o siteyi bulamıyorum, malum japoncada akılda kalmıyor. Cevabın için teşekkür ederim bu arada sağol yardımcı olmaya çalıştın.
@karadevil52, o kadar kolay olmaz demiştim, değil mi?
Bir yerlerde karşımıza çıkar belki. Bekleyip, göreceğiz.

Desteğiniz için sağolun. Bende bir yandan bulmaya çalışıyorum. Umarım kısa sürede tarafınızdan iyi bir haber gelir.
Log horizon veya .hack//Sign olabilir mi?

Vaktin bolsa tek tek kontrol etmek daha faydalı olabilir.
https://myanimelist.net/anime/genre/11/Game
Ustam sağol yazın için ama onlarda değil ne yazık ki. Aramaya devam ediyorum. Sağolun yadımınız için.
Animenin görselini hatırlıyor musun? Kaç yıl önce görmüştün? Son olarak kullanılan silahları hatırlıyor musun?
Ustam animeye hiç başlamadım aslında şöyle anlatayım ben o ara başka bir animeyi arıyordum (youjo senki) düzgün yazamamış olabilirim kusura bakmayın. Neyse o animeyi ararken savaş konulu animeler diye aratmıştım en son öyle hatırlıyorum. Sonra bi siteye girdim baktım şöyle biraz animelere o ara gördüm bu animeyi. Fotografı vardı sadece, bi tane çocuk etrafında da kızlar falan hani böyle harem animelerinde gösterilen tanıtım fotoğrafları olur ya onun gibi düşün. Tabi o ara ben Youjo Senki yi aradığım için fazla dikkat etmedim. Ama sonra konusu bana çok orjinal geldi normalde bir kişi ya ölür yada ışınlanır ve oyunun içerisine girer ama bu adam kendisi girmek istiyor ve bunun bir yolunu buluyor. Kendi halinde yaşarken oyunun kendi algoritması ( orada öyle yazıyordu yoksa bilmiyorum ne olduğunu :) ) bunu farkediyor ve yoluna engeller koymaya başlıyor bu da bi ekip topluyordu galiba ve bu şekilde oyun ile savaşıyordu. O günden sonra bir daha bulamadım ya, savaş animeleri ismi ile konuyu aradım yok, oyun animeleri ismi ile aradım yok senin gönderdiğin web sitesine baktım hikayeye uygun bi anime yok. Ne yalan söyliyim şu aralar acaba o animeyi site yöneticisi mi uydur du diye düşünmeye başladım. Çok saçma bir düşünce ama diğer türlüde bulmam gerekirdi. Telefonumda bulunan anime uygulamasından bile baktım çok geniş bi yelpaze olmasına rağmen orada da bulamadım. Bu arada sitede ne yazdıysa konu olarak onu yazdım. Yarın bir gün konu farklı şekilde anlatılmış bir biçimde karşınıza çıkarsa lütfen bana kızmayın. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.