AnimeKeyfi - Türkçe Anime & Manga

Orjinalini görmek için tıklayınız: Venator
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Venator

Den geçen ki "Sıkıcı günler yok olsaydı!" dileğini geri alabilmeyi çok isterdi.

Part I -Hayatımın her günü

Yaklaşık bir haftadır bu şehirdeydi.Gene isimsiz biri vekil-ki bay adı lazım değili hayatında görmemişti- onun liseye kaydında maddi olarak yardım etmişti.Söylentilere kulak asmak istemese de en prestijli liselerden biri mi?Bu vekil cidden kafayı sıyırmış olmalıydı.Yüzünü dahi göstermeden iyilik eden insanlar...Onların devri çoktan geçmişti.

Her türlü desteğe rağmen Den'in tek sıkıntısı cebine giren parayı kendisinin kazanması gerektiğiydi.Okul ve yurt işleri beleşe geldiği için memnundu fakat cep harçlığı?

"İyi vekilmiş...Hah güldürme beni!"kendi kendine konuşurken part time çalıştığı yere gelmişti bile.Buranın patronu oldukça iyi birisiydi hem Den'in geçmişte çalıştığı bi yerden tanıdığı biride ona deste vermişti.

5 yıldır kayıp olan ailesi olamdan bu ve bunun gibi sürüyle yerde çalışmıştı.Ama gel gör ki artık yorucu olduğu kadar da sıkılmıştı.Hayatı boyunca çırpındığı şeyleri düşünüyordu.17 yaş günü de yakındı.Pek bi anlamı olmasada...

Şu an sadece derslerinde başaralı olması gerkiyordu.Belki bir doktor olamazdı ama genede parası düzgün bi iş kulağa tatlı bir müziğin hoş melodisi gibi geliyordu...

Part II-Dileklerin en aptalcası

Ders sorunlarının stresini atmak için konuştuğu bir kaç arkadaş çöp çatan çıkmıştı ve başına bide kız arkadaş yükü almıştı...Genede hoş biriydi biraz zaman öldürmenin hafif bir "Gençliği yaşa!" demenin zararı yoktu...en azından normal bir yaşantıda olmazdı.

-------

Kızla tanışalı 3 gün bile olmamıştı.Gece dışarıya çıkmak için onu davet etmişti.Hoş olmayan tek şeyse bu davetin altında yatan saçmalığın daniskası berbat haber ise kız arkadaşının pençeleri sivri oldukça korkunç bir canavara dönüşmesiydi.

"Lanet olası o sıkıcı günler kendilerini özletmeyi becerebiliyordu demek!" son düşüncesi bu olacak gibiydi.Taki havai fişekler havada patlayana kadar.Harpya benzeri kız arkadaşın kulakaları patlamadan etkilenmiş ve Den'e saklanabileceği zamanı vermişti.

İlk adımı başaralı bir şekilde halletmişti fakat 2. adım...kendini savunacak bi şey olmalıydı.Cebindeki tek şey burayı geldiğinde beri kapağını açamadığı tükenmez kalemdi.Belki düzgün bir saplama ile...evet kesinlikle yem olmak için bu kalemi kulanabilirdi.Tek yapabileceği bu gibiydi.

Anikey pastahanesinde dudağındaki pasta kremasını utanarak silen o kızı özlemişti...


Part III-Basit bir şans

Oldukça basit bir düşünceyle süper bir piliçle çıkıyordu.Ama Harpya mı?İlahi bir komedi bile buna fazlaydı.Bunun espirisi kesinlikle ayrılık sebebi filan olurdu heralde.Tabi Sivri ayak pençeleri olan kız arkadaşı ona insaf edip yaşaması için fırsat verirse.Ki öyle bir şeyin olucağıda yok gibiydi.

Harpya kız arkadaş oldukça sinirli bir şekilde etrafta Den'i arıyor gibiydi.O görünüşle söylediği sözler hiçte iç açıcı değildi."Yılan olsam çıkmam" diye geçirmeden edemiyordu.Zamanı kısıtlıydı ve onu bekleyen bi kızı sinirlendirmişti.Erkekliğin yüz karasıydı.

Bi kez daha kalemine baktı."Belki bi kılıç olsaydın" dileği gerçekleşmiş gibi kalem elinde oluşan minik çaplı toz fırtınasından sonra kısa bir kılıca dönüştü.Üzerinde antik bir işaret yıldırım şeklindeydi.

Den Harpya kız arkadaş inanmakta güçlü çekememişti.Korkusuna yenik düşüp de ölmek aklının ucundan geçmemişti.Ama lanet olası bir kalemin istediği kılıca dönüşmesi...buna şaşkın gözlerle bakıyordu.

Harpya Den'i ve onun yeni oyuncağını fark etmiş gibi tıslama benzeri bir ses çıkardı.

"Demek silahında varmış küçük karamancık,yoksa onunla beni yenebileceğini mi düşünüyorsun?"açık ve küçümseme direk iletilmişti.

Silah kullanmayı bilmiyordu.Bu eller ne balta sallamış ne de beysbol gibi bi spor yapmamıştı.Şu kanatlardan tekini kesip en hızlı şekilden buradan tüymek en mantık fikirdi.

"Hmm,demek o kadar güçlüsün.Bana söyler misin neden 3 gün? Yani biraz daha-"Harpya sözü bitiremeden Den'e saldırır.Oldukça keskin pençeleri yerde ancak bir iş makinesinin 2-3 dakikada açabileceği bir deliği bir kaç saniyede oluşturur.İyi ki hedef alma sistemleri Den'i tutturamamıştı.Belki havai fişek sesleri yüzünden kulak doktoruna gitmesi gerek seviyede hasar görmüştü.Yada bu sadece basit bir şanstı.

Geri çekilip onu artık sevmediğine inandığı kız arkadaşıyla arasına belli bir mesafe koydu.Reddedilmenin verdiği acı kesinlikle kızın oğlanı keyifle yediği vakit bitçekti.

Part IV-Altın tepsideki yeni hayat

Den 5 dakikadır bulundukları parkı yıkımın eşiğine getirmiş ex kız arkadaşından çok iyi kaçmıştı.Onu bir kadınla aldatmış olsa acaba bu güzelim yer nasıl bir hal alır dı diye düşünmek bile istemedi.

Solundan gelen sivri tüyleri kılıcıyla engelledikten sonra kılıçla bu kadar rahat savaşabildiği konusunda kafa yormadığını fark etti.Bunu sonraya saklaması gerekirdi.

"Hey neden bu kadar kızgınsın...Senden habersiz sana kötü bi şey filan mı yaptım;Harpya'ya dönüşmen için ne yaptıysam tabi?"Den Harpya'nın ona saldıracağını düşünmüştü oysaki eski kız arkadaşı gibi kolarını göğsünün hizasında toplamış cevap vermek için Den'e en samimi bakışını atarak "Çünkü sen bir Venator'sun...Bu da seni tatlı ve güzel bir av yapıyor?"

"Venator mu? Bi çeşit sınıf filan mı bu?Irkçık yapmayan birsin sanıyordum oysaki" Den bunun da yanıtını alacağını düşünürken az önceki seferlerde daha hızlı havadan yere süzülen Harpya ona saldırmıştı.

"Daha ne olduğunu bile kavrayamamışsın.Demek taze bir etsin.."Den bunu duyduğunda bir piliç tarafından yenilmeyi reddederek son gücüyle kılıcıyla ona kritik bir darbe atmak için kullanmıştı.

Harpya adeta bir toz bulutuna dönüşüp çığlıklar içinde kaybolmuştu,sislerin ardında ise sanki az önce ki savaş olmamış gibi kız arkadaşı yerde yatıyordu .Elinde tutuğu kılıç ise eski halini almıştı.

Elleri titreyip yere yüz üstü düşene kadar ne kadar yorulduğunu düşünmemişti bile.Gözlerini kapatarak mahvolmuş bir parkın ortasında uyumayı önemsememişti.

Part V-Bir okul dolusu bela

Uyandığında bir başka kızın yanı başında elma soyduğunu fark eder.Kız Den'i fark ettikten sonra elmayı uzatır "Hafta sonu boyu uyumaya devam etmenden korkuyordum"

Acı içinde yataktan kalkar ve yara bezlerine bakar oldukça düzgün bağlanmış gibi bi halleri vardı."Ben nerdeyim?"

Kız Den'e tuhaf tuhaf bakar "Seni yurda taşımak zor olmadı oldukça hafiftin.Kız arkadaşını merak ediyorsan o da güvende,yani bi daha Harpya'ya dönüşmeyeceği için-"

Den bi an için böyle yara bere içinde olma sebebini hatırlayarak "Yani...O gerçek miydi?"

"Tabi ki!Sen bir Venatorsun değil mi?Hem dahasıda var..."

"Dahası derken...Bana şu prestijli okulu bırakmam için iyi bir neden söyleyebilir misin peki?"

"Hmm bakalım...Oldukça eğleneceğini garanti edebilirim,tabi ölmezsen...Tamam geri kalanını Jun anlatır...Ha bu arada bende,Suki"


Den'in bileğinden kavrayıp bir kaç kapı ötede buz gibi bir odaya sokar.Bir erkek sesi "Hmm çömezi getirdin demek" etrafındaki bilgisayar ekranlarında Den'in kaleminin görüntüsü belirir."Oldukça iyi bir ekipman almış,şansa bak!İlk çıkardığı basit bir kısa kılıçtan tut ismi bilinmeyen antik silah arşivinden sürüsüyle şey var minnacık kalemin içinde." oturduğu sandalyeyi döndürür ve 1.65 lik boyla Den'e doğru yürüyüp elini uzatır."Vanator'lara hoş geldin taze kan!"

------------------------------------
Venator:Avcı anlamına gelmektedir.FF yarışması içindi yayınlaym bari dedim...Devamınıda yazarım belki yada böyle Oneshot gibi bırakçam Ciddi Neyse ff işine fazla dalmayam ben en iyisi Tastey
Hep bu arkadaşlardan başına bir şey gelir zaten Hidden Ellerine sağlık Istiyorum
Bak bi kaç güne shoujo bi tane çıkarmaya çalışçam TasteyTasteyTastey

Bakalım bu kafadan çıkçak mı öyle şeyler,neyse az bi anim izliyem şu eskilerden Onfire