AnimeKeyfi - Türkçe Anime & Manga

Orjinalini görmek için tıklayınız: Cheonsaeng Yeonbun
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Manga Adı: Cheonsaeng Yeonbun
Diğer Adları: Cheonsaeng-Yeonbun, Soul Mates, 천생연분

[Resim: 150.jpg]

Tür: Komedi, Romantik, Shoujo, Yaşamdan kesit, Josei, Gender Bender (Cinsiyet-Kılık Değişimi)
Bölüm Sayısı: 51
Kategori: Manhwa
Yazar: Yeo Ho-kyoung
Çizer: Kim Su-jin
Yayın Tarihi: 11 Eylül 2012 - ?
Durumu: Raw Bitti- İngilizce Devam etmekte (33)
Çeviri Durumu: İngilizce olarak çevrilmekte, Türkçeye çevrilmemiş

Konu:
Ji-woo, küçükken annesini - babasını bir trafik kazasında kaybetmiş ve büyükbabasıyla yaşamaya başlamıştır. Büyükbabasının şirketini devralacak yaşa (29) gelmesine rağmen hala bekardır. Büyükbabası onunla ciddi bir konuşma yapıp evlenmesi gerektiğini belirtmiştir ve kendisinin Japonyaya olan iş gezisinden dönmesinden sonra onu çocukluk arkadaşı Kang Min-woo ile evlendireceğini söylemiştir. Tüm itirazlarına rağmen Büyükbabası kararını vermiş ve Japonyaya gitmiştir.
Ji-woo'nun ise Kang Min-woo ile çok iyi anıları yoktur ve kendisinden nefret etmektedir.
Ji-woo bunun altında kalmayıp plan kurar ve bu evliliği engelleyebilmesi için 2 ay'ı vardır. Sekreter Seo'dan gizli bir yardım alarak bu evliliği engellemek için erkek kılığına girip ülke çapında yapılan "Çalışan Eğitim Semineri"e katılır. Zar zor hatırladığı Kang Min-woo ile aynı odayı ayarladığını düşünürken bir hata yapmıştır. Çalışanlar listesinde iki tane Kang Min-woo vardır.

NOT 1: Manhwa tam renklidir.
NOT 2: Kış sezonunda çevirmeye niyetim var *-*

Spoiler:
[Resim: 18.jpg]
[Resim: Cheonsaeng%20Yeonbun%20v01%20c04%20-%20001.jpg]
[Resim: CheonsaengYeonbun1210717.jpg]
[Resim: 20.jpg]
[Resim: 5.jpg]
[Resim: 2.jpg][Resim: 3.jpg]
Ben bu manhwa yı İngilizce olarak okuyordum ama Türkçe okumanın zevki bir başka olur tabii:)
teşekkürler
ee ne zaman çevireceksiniz bunu üstelik webtonmuş da :D
Eğer benim gibi Gender Bender, Romantik türü manga hastasıysanız hiç durmayın başlayın derim, inanın pişman olmazsınız.
Burda bu manhwayı görünce bir anlık Türkçeye çeviriliyor diye az sevinmemiştim ama, sonradan fark ettim burasının tanıtım bölümü olduğunu Shy ...
Ahaha ben de "Gender-Bender" hastasıyım Tastey
Bunu da bitirdim çok hoşuma gitti, tanıtayım dedim belki alan olur.
51 Bölüm ve eğlenceli sonu da iyi bitiyor.

Spoiler:
İki evlilik var sonunda *-*
(03.07.2014, Saat:19:11)Yosun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ahaha ben de "Gender-Bender" hastasıyım Tastey
Bunu da bitirdim çok hoşuma gitti, tanıtayım dedim belki alan olur.
51 Bölüm ve eğlenceli sonu da iyi bitiyor.

Spoiler:
İki evlilik var sonunda *-*

Yosun çevirse de okusak şu güzel mangayı ama nerdeee :D hep başkasından beklesin o :D TasteyIstiyorumSecret-laugh
El insaf ya, kaç dene seri var elimde ama çevrilmesini cidden çok isterim Tastey
Ama ortaktan proje sözüm olsun o ayrı X3
valla ben diyorum çevirmesi senden editi benden derim neo'ma ohooo oda bayılır bu seriye zaten :D
Ehuehue oki oki, tatilden geleyim söz ortak projeye başlarız ama bu seri olur mu bilmem Tastey
Sayfalar: 1 2