AnimeKeyfi - Türkçe Anime & Manga

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sun-Ken Rock
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba arkadaşlar.Sun-Ken Rock mangasını size tanıtmak için bu konuyu açtım(ilk kez konu açtım acemiyim)

Tür: Aksiyon, Adult, Komedi, Mature, Seinen
Yayınlanan Dergi: Young King (Shonen Gahosha)
Yayın Türü: -
Bölüm: Devam ediyor
Yazan: Boichi
Çizen: Boichi
Konu: Ken, küçük yaşta ailesini kaybetmiş ve asi bir şekilde büyümüş bir gençtir. Aşık olduğu Yumi isimli kızın, doğduğu yer olan Kore’ye dönmesi ve polis olma idealini yerine getirmesi, Ken’i ateşler ve sevdiği kızın ve polis olma hayalinin peşinden, Kore’ye gider. Ama orada geçirdiği süre içinde işler istediği gibi gitmez ve Ken, kendisini hayal ettiğinden çok farklı bir noktada, gangsterlerle dolu yer altı dünyasında bulur. Güçlü adalet duygusu acaba Ken’i olmak istediği yere getirebilecek midir? :alıntıdır:
Manga hakkında biraz bilgi:
1-Ben okumaya başladığımda 124 bölüm vardı türkçeye çevrilmiş olarak.Lakin 124. bölüme kadar okudum hala 124 bölüm var...[/i]
2-Mangaka aslen Koreli ama Japonya'da yaşıyor manga Japonya'da basılıyor Japonca olarak ve ana karakter Japon bu nedenlerden manhwa değil manga.
3-Başlamak istyenler bu manganın yoğun şiddet ve cinsellik içerdiğini akıllarında tutsun.
NOT:En favori mangamdır The Breaker[i] sevenler bunuda severek okur
The breaker seven birini görmek güzel :)

Sun Ken Rock gelecek olursak eskiden takip ettigim bir seridir.Konusu ve çizimleri çok iyidir.Manga seven arkadasların kesinlikle okuması gerekir.Azcık fazla cinsellik ve şiddet içerir. Kesinlikle tavsiye ederim.
serinin devamlılığı ne durumda uzunca bir süre güncel bekledikten sonra seriyi takip etmeyi bırakmıştım halen çevriliyomu
150. bölüme kadar çevrilmiş durumda Ciddi

Biraz piyasayı takip edin,eğer bu kadar sevdiyseniz bir mangayı Faill
teşekkürler