AnimeKeyfi - Türkçe Anime & Manga

Orjinalini görmek için tıklayınız: One Shot "Romantik ,Shoujo, Komadi, v.s Türünde Manga önerileri
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link

Shy One Shot (Romantik,Komedi ve Shojou gibi..) türde olan Mangalara istek yapmak için bir liste hazırladım.
Şimdilik isim olarak bir liste yapacağım fırsat buldukça'da sırayla'da tek tek tanıtmayı düşünüyorum .
O biraz zor olabilir ama bakalım üşenmeden yaparsam iyi olurIstiyorum
Spoiler'e linkleri eklicem oradan da bakabilirsiniz.X3

EDT: Elimden geldiğince hızlı bir liste yaptım bir ara tekrar 2 listeyle eklemelerde bulunurum onuda 2 spoiler de açarım .Shy
Umarım beğenirsiniz ve içlerinde konusu ve ilginizi çekenler olurda çeviririsiniz ama çikolatalı manga var .
Istiyorum Ben severim çikolatayı o yüzden arada tat versin diye mangada da bulunca dayanamadım Shy
Şimdilik kolay olsun diyerek bu şekilde hazırladım emekleriniz ve ilginiz için teşekkürler.X3
Şu an yaptığın listedeki ikinci sıradaki mangayı çeviriyorum Tastey
Hadi gözün aydın Istiyorum
Koibito Asobi'yi de ben çeviriyorum ^^
Gerçi onu çevirdiğim mangalardan zaman kalınca çeviriyorum ama olsun ^^
Teşekkürler burdan bakarım bende Tastey
Dengeki daisy / Kaichou wa maid sama / Special A gibi animeler önerir misiniz ya da bu yazdıklarınızdan hangileri onlara daha yakın ? :D
Neredeyse hepsi onlara yakın Tastey
Hepsini incelemeni tavsiye ederim X3
Tastey Tastey ne mutlu bana o zaman Istiyorum
paylaşım için teşekkürler okumaya başladım bile Istiyorum
ya ben bir one shot okumuştum ama adını hatırlamıyorum çocuk bir kaza geçirmiş küçükken göremiyormuş hastanede bir kız la arkadaş oluyo fln ama kız gelmeyi bırakıyo ondan önce senden hoşlanıyorum diyo çocuk büyüyince tüm kızların sesini kaydediyo ve o kızı arıyo bunu bilen varse biri bana adını söylesin lütfennn...