AnimeKeyfi - Türkçe Anime & Manga

Orjinalini görmek için tıklayınız: Crazy Girl Shin Bia / 크레이지걸 신비아
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[Resim: 1.jpg]
[Resim: crazy-girl-shin-bia-1492410.jpg]
[Resim: 470005.jpg]
[Resim: view-pic-img.html?img=411050&w=720]
[Resim: u068.01.jpg?v=11296182297]

Manhwa Adları: 크레이지걸 신비아 이계로 가다!! (CRAZY GIRL SHIN BIA)
Deli kız Shin Bia (Türkçe)
Tür: Macera, Komedi, Dram, Fantastik, Tarihi, Savaş Sanatları, Romantik, Shoujo,Doğaüstü

Ciltl Sayısı : 19
Bölüm: 85
Yayın Yılı: 2008
Yazar & Sanatçı: Hwang Mi Ri
Durum: Tamamlanmış

Konu:
Kaba, para delisi, tembel olmasına karşın güzel lise öğrencisi Shin Bia, inşaattan düştünde kendini cennette(!) değil Goryeo Hanedanlığının hüküm sürdüğü bir dönemde bulur. Şimdi Shin Bia kendini zarif bir hanımefendiye dönüştürmelidir, peki bu göründüğü kadar kolay olacak mıdır?

Şans eseri ing. olarak baktığım Anladığım kadarıyla da hoş ve güzel bir seriydi okumak isteyenler olabilir .gereken ilgiyi görüceğini düşünüyorum .
Arada da çevirmen arkadaşlarıma buradan yeşil ışık yakıyorum hani olurda dikkatinizi çeker belki diye aklınıza gelir :D güzel olurdu Istiyorum

Manga İngilizce Tanıtım
çevrilmeye başlandımı..kaç bölüm çevrildi..yada hala çevrilmedimi..bu manganın durumunu öğrenebilirmiyim. ?
(13.01.2013, Saat:01:42)GüLFi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]çevrilmeye başlandımı..kaç bölüm çevrildi..yada hala çevrilmedimi..bu manganın durumunu öğrenebilirmiyim. ?

Malesef Gülfi bende bekliyorum ama uzun bir seri ve şuan alan olmadı belki ileride olur bende müjde veririm X3
İngilizce olarak okumuştum çok güzeldi hattaha 1-2 günde okuduk hepsini keşke Türkçesi de gelse Ciddi
teşekkurler